Kamerový dohled prodejny + ostraha, 150Kč/hod

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Benešov Blansko

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce na ostrahu prodejny Albert v Benešově.

Směny: celodenní 10- 15 hodiny (slouží se ve 2 lidech)

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Náplň práce:
• Pochůzková činnost po prodejně + obsluha kamerového systému
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

STÁLE AKTUÁLNÍ!!

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, vše Vás rádi naučíme

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Odměny za záchyty až 1 000 Kč
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost profesního i platového růstu
• Volitelnost směn