Filtry brigád

Kontrola kvality 160/hod. Prostějov

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Prostějov

Druh práce: Jiné

Před 5 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 160 Kč / hod

O nás

Enter - Prise Sorting, s.r.o. zajišťujeme výrobcům automobilových součástek jako externí firma kontrolní, opravné a třídící práce.
Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stálou práci

Náplň práce:

Kontrola komponentů z plastu, jedná se o menší díly, vizuální kontrola malých plastových dílů, je nutná pečlivost. při kontrole vad laku, škrábance, nerovnosti, tečky, náročné na pozornost a oči.
Práce v moderním čistém prostředí .

Docházku 8mi hod. směn. Ranní- Odpolední - Noční 37,5 úvazek + občas víkend, čerpání  volna v týdnu

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti uvítáme, ochota učit se novým dovednostem
● vizuální kontrola plastových dílů manipulace s plastovými díly,
práce na pozornost náročná práce pro oči
● dodržovat plán směn, je nutné odchodit všechny dohodnuté a naplánované směny
● pravidelnou docházku 8mi hod. směn. Ranní- Odpolední - Noční 37,5 úvazek + občas víkend, čerpání  volna v týdnu
● spolehlivost, pracovitost
● samostatnost
● pozornost a pečlivost
● dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)

Co Vám můžeme nabídnout:

Práce s docházkou 8mi hod. směn. Ranní- Odpolední - Noční 37,5 úvazek + občas víkend, čerpání  volna v týdnu

Směny ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 6:00 hod.
● Smlouva na DPP po zapracování s přechodem na HPP.
● Mzda od 150/ hod.,+10 Kč/hod. motivační výkonnostní bonus za dodržení plánu směn
● Čistá práce v moderním prostředí.
● Firemní oblečení.
● Podpora při zaškolení.
● Dlouhodobou spolupráci, férové jednání.
● Nástup ihned.
● Osmi hodinová pracovní doba.
● Vhodné pro muže i ženy s dobrým zrakem a pozorností. Práce probíhá ve stoje