Úklidoví pracovníci ve zdravotnictví na DPP, DPČ, HPP - Podlesí Třinec

TSC Hospital, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 26 dny

Největší česká, úklidová společnost hledá do svých řad nové posily od 18 let na úklidovou práci ve zdravotnictví.

Místo pracoviště: Nemocnice Podlesí - Třinec.

Požadujeme

zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost

Nabídka

Nabízíme:* práci na DPP/DPČ, s možností přejít na HPP* po zaučení, možnost kvartálních prémií* práce v příjemném kolektivu* dlouhodobou stabilitu* pozice vhodná rovněž pro invalidní důchodce a OZZ s náb. příspěvkem až 15 tis. na HPP - dle úvazku.

Úvazek: plný 37,5 hod./týden, 7,5 hod., na DPP/DPČ, po domluvě přejít na HPP.

Směnnost: dvousměnný provoz: ranní: 6:00 - 14:00, odpolední: 14:00 - 20:00 + víkendy.

Mzda: od 103,80 Kč/hod.+ zákonné příplatky + osobní ohodnocení.

Nástup: možný ihned

Pracovní náplň

Jedná se o úklid lůžkových oddělení, společných prostor, lékařských pokojů a sociálních zařízení.

Poznámka

Pokud Vás tato pozice zaujala, rádi si Vás pozveme k osobnímu pohovoru.

Kontakt: volejte: PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod., tel: [zobrazit tel. číslo] , nebo pište: email: [zaslat email]

Děkujeme...

: # : https://www.dobraprace.cz/odpovedet.php?id_inzeratu=1756180