Podle lokalit

Ostraha/recepční administrativní budovy Praha 9

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

O nás:
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:
lehká administrativa
pravidelné čipování, pochůzková činnost
nenáročná práce, vhodné i pro aktivní důchodce

Požadavky

spolehlivost, příjemné vystupování
čistý výpis z RT
ČJ - komunikativní úrovni
dobrou fyzickou kondici

Nabídka

zaučení, příjemné prostředí
smlouvu na DPP, hod. sazba 118 Kč + příplatky
dobrá dopravní dostupnost
pracovní doba: Po - Pá (noční), So - Ne (non-stop)