Manipulant 190 Kč/ hod. DPČ - brigáda - jenom noční směny! (m/ž) Praha

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 190 - 210 Kč za hodinu

Požadujeme

fyzická zdatnost

Nabídka

smlouva na DPČ - dlouhodobá spolupráce na 5 dní v týdnu
mzda 190 Kč/hod
týdenní FINANČNÍ ZÁLOHY
VOLNÉ VÍKENDY
péče koordinátorky

Pracovní náplň

Práce na DPČ ve skladu pro jedničku na trhu v balíkové přepravě!
Místo výkonu práce: Praha - Jažlovice

třídění zásilek
obsluha paletového vozíku
jenom noční směny od 24.00 do 08.00
svozová doprava ZDARMA z Praha - Roztyly

  • Brigáda Pro hostinec Pod Drnem v Hoješíně u Seče hledáme studenty na prázdninovou brigádu. Jedná se o práci servírky / číšníka (práce za barem, obsluha hostů). Nevyučené zaučíme. Máme zajištěnou pr...

    Česká republika, Chrudim, Třemošnice, Pardubický kraj Od 18 let Pro studenty S ubytováním Víkendové

    Před 6 dny