Podle lokalit

Operátor výroby až 160/hod.víkendy volné, Kroměříž

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Kroměříž

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

O nás

Enter - Prise Sorting, s.r.o. zajišťujeme výrobcům automobilových součástek jako externí firma kontrolní, opravné a třídící práce.
Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stálou práci

Náplň práce:

Odebírání komponentů z plastu, jedná se o menší díly, vizuální kontrola malých plastových dílů, u montáže rámečky, tlačítka, kontrola vad laku, škrábance, nerovnosti, balení a ukládání na místo určení.
Práce v moderním čistém prostředí . Jde o fyzicky nenáročnou práci se dvěma směnami, ranní, odpolední.

Co od Vás očekáváme:

Jde o montáže výrobků.
● manipulace s plastovými díly a jejich balení a ukládání do beden a příbuzné operace s plastovými díly.
● dodržovat plán směn, je nutné odchodit všechny dohodnuté a naplánované směny

● zkušenosti uvítáme, ochota učit se novým dovednostem
● pravidelnou docházku 8mi hodinových směn : ranní 6:00 -14:00, odpolední 14:00 - 22:00 hodin.
● spolehlivost, pracovitost
● samostatnost
● pozornost a pečlivost
● dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
Požadujeme plnoletost – starší 18ti.let.

Co Vám můžeme nabídnout:

Víkendy volné, 8mi hodinová směna. Ranní , odpolední směna.
● Smlouva na DPP.
● Mzda až 160/ hod., docházkový, motivační výkonnostní bonus
● Čistá práce v moderním prostředí.
● Firemní oblečení.
● Podpora při zaškolení.
● Dlouhodobou spolupráci, férové jednání.
● Nástup dle dohody.
● Osmi hodinová pracovní doba.
● Vhodné pro muže i ženy.

Pracovní pohovor + prohlídka pracoviště.