Pravidelná brigáda - picker nebo balič ve skladu s elektronikou - až 198 Kč/hod

UNIJOB, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta, velkosklad s elektronikou v Říčanech u Prahy, hledáme na pravidelnou (minimálně 3 všední dny v týdnu), dlouhodobou (alespoň do konce roku) brigádu spolehlivé brigádníky na pozici balič nebo picker. Brigáda začíná vstupním školením ve středu 2. 10. v 7.30, je již placené a navazuje na něj první směna.

Termín: 2. 10. - 31. 12. 2024. Podmínkou je odpracovat alespoň 3 všední dny v týdnu.
Pracovní doba: 7.30 - 16.00, při větším objemu zakázek možné přesčasy
Pracoviště: Říčany, průmyslový areál Černokostelecká

Náplň práce: pickování (vychystávání objednávek), balení, příprava k expedici

Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně (včetně víkendu) mezi 8. a 20. hodinou.

Požadavky

  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, samostatný přístup k práci
    • trestní bezúhonnost
    • možnost chodit na směny alespoň 3x týdně do konce roku
    • možnost absolvovat vstupní školení ve středu 2. 10. od 7.30 (vlastní první směnu je pak možné případně absolvovat v některém z následujících dnů)

Nabídka

  • odměnu 198 Kč/hod (podmínkou je odpracovat alespoň 16 směn měsíčně), v případě nižšího počtu odpracovaných směn odměna 185 Kč/hod
    • možné výkonnostní odměny
    • možné dobrovolné víkendové směny s 20% příplatkem
    • super výhodné, kvalitní firemní stravování - kompletní obědové menu ve firemní kantýně za pouhých 40 Kč, komplet i se snídaní za pouhých 50 Kč!
    • příspěvek na dopravu - proplácíme kupon na 1. mimopražské pásmo MHD při absolvování minimálně 12 směn měsíčně
    • pravidelné zálohy i 2x týdně na účet i v hotovosti