Podle lokalit

Staň se průvodcem v pivovaru - 350 Kč/ prohlídku

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Rakovník

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 350 Kč / hod

Náplň práce:
Miluješ pivo a vždy jsi chtěl/a poznat tajemství jeho výroby? Chceš se stát součástí týmu jednoho z nejznámějších tuzemských pivovarů? Tak to hledáme právě Tebe!

Tvým úkolem bude provádět návštěvníky pivovarnickou cestou a seznámit je s procesem výroby lahodného piva.

Náplň práce: vedení prohlídek v českém jazyce (angličtina a němčina je vítána)

Lokalita: Krušovice

Docházka a časy prohlídek: Pravidelné exkurze PO a SO 11:00–13:00 hod., 13:00 – 15:00 hod, objednané prohlídky kdykoliv

Mzda: 350 Kč/ 1 prohlídku

V případě že máš zájem a brigáda by ti vyhovovala dej nám vědět a zašli nám svůj životopis.

Nabízíme:

  • mzdu 350 Kč/prohlídku
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost výplaty záloh na účet

Požadujeme:

  • časovou flexibilitu
  • plnoletost