Podle lokalit

Super brigáda ve skladu - třídění zásilek až 186 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 162 – 186 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta! Využití máme pro více uchazečů.

Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 3× týdně. Pondělí – pátek, odpolední 14:00–22:00 a noční směny 22:00–6:00.

Náplň práce

  • manipulace s balíkovými zásilkami a klecemi
  • pomocné práce ve skladu

Nástup na brigádu od 2. 5. 2024

Nabízíme:

  • základní mzdu 162 Kč/hod + příplatky noční 15 % (min. 24 Kč), víkend 12 %, státní svátek 100 %)
  • dlouhodobou brigádu
  • možnost pravidelné docházky
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy dle domluvy
  • brigádu na dohodu o pracovní činnosti
  • v případě oboustranného zájmu možnost přestoupit na HPP
  • místo pracoviště Mošnov

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • docházku alespoň 3× týdně
  • spolehlivost, fyzická zdatnost
  • čistý výpis z trestního rejstříku