Podle lokalit

Pracovník nočního úklidu

ŽS REAL, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do našeho Aqualandu Moravia hledáme nové brigádníky na pozici PRACOVNÍK NOČNÍHO ÚKLIDU.
Pokud máš rád pořádek a jsi pečlivý, pak hledáme právě tebe! Pročti si níže řádky a promysli si, zda do toho s námi půjdeš a my budeme rádi, když se nám ozveš na inzerát.

Náplň práce pozice: Noční úklid

- Úklid celého Aqualandu Moravia.
- Práce s úklidovými prostředky.
- Doplňování materiálu a hygienických potřeb.
- Zajištění pořádku a čistoty svěřených prostorů.

Režim práce pozice: od 21:00 do 05:30 a k tomu 30 minutová přestávka.

Požadavky

  • Zaslání životopisu, abychom tě mohli kontaktovat.
    • Odolnost vůči teplu a stresu.
    • Dlouhodobou spolupráci.
    • Možnost chodit na směny (v týdnu nebo o víkendech).
    • Plnoletost.

Nabídka

  • Příplatky za víkendy/svátky/ práce v noci.
    • Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka.
    • Autobusová doprava Brno – Aqualand Moravia a zpět zdarma.
    • 30% sleva na všechny produkty (zboží, jídlo, nápoje).
    • Firemní akce pro zaměstnance.
    • Zaměstnanecká prádelna.
    • Zaměstnanecká Chillout zóna s kuchyňkou.
    • Firemní oblečení.