Podle lokalit

Brigáda v obchodě - Václavské náměstí (noční směna)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 164 Kč / hod

Náplň práce:

  • doplňování zboží
  • udržování pořádku v obchodě

Co od Vás očekáváme:

  • plnoletost (noční směna)
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • kladný vztah k módě

Co Vám můžeme nabídnout:

  • spolupráci na DPČ do konce roku
  • možnost volby směn (čtvrtek, pátek a sobota  od 21:30 do 06:00)
  • zajímavé finanční ohodnocení - 164 Kč/hod + příplatek za noční a víkend
  • práci v centrum Prahy (výborná dopravní dostupnost)
  • nové moderní pracoviště