Podle lokalit

Shop assistant - dlouhodobá brigáda

Prague City Tourism a.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 160 Kč / hod

O nás

Staňte se součástí týmu prvního pražského Flagship store, který návštěvníkům Prahy prezentuje unikátní suvenýry s příběhy.

Hledáme nové kolegy a kolegyně pro rozšíření našeho skvělého týmu na Staroměstské radnici.
Jste duší obchodník? Domluvíte se anglicky?
Milujete Prahu a zajímá Vás design a tvorba místních umělců?
Hledáte dlouhodobou spolupráci a chcete si flexibilně plánovat směny?
Pak je to práce přímo pro Vás.

Jaká bude náplň práce?

  • špičkový klientský servis
  • prezentace a prodej originálních pražských suvenýrů

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • výborná znalost českého jazyka
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • reprezentativní vystupování, proklientský přístup
  • obchodního ducha

Co nabízíme?

  • práci v unikátním prostředí nově zrekonstruované Staroměstské radnice
  • brigádu (DPP/DPČ) na dobu určitou i neurčitou
  • ohodnocení od 150 Kč na hodinu, plus příplatky za víkend, svátek
  • pracovní dobu dle dohody (dopoledne, odpoledne, celodenní, víkendy) v rozsahu 50 až 80 hodin měsíčně
  • naplánujete si snadno směny v moderním plánovači směn (vč. aplikace v telefonu), neustálý přehled o rozvrhu směn
  • adaptační plán, pravidelná školení, skvělý kolektiv a zázemí stabilní společnosti
  • nástup ihned