Podle lokalit

Potisk textilu, pravidelná brigáda na víkendy, až 188 Kč/h

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Místo práce: Česká republika Teplice Krupka Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 8 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 174 – 188 Kč / hod

O nás

Hledáme zájemce, muže i ženy  o pravidelnou brigádu na víkendy. Vhodné pro plnoleté studenty.

Náplň práce:

  • ihned –  prosinec 2024
  • směny: pátek 22-6, sobota 18-6
  • sobota 6-18, neděle 6-18
  • možnost výběru směn
  • požadujeme 1-2 směny z každého víkendu
  • vkládání textilu do tiskařského stroje
  • nastavení PC
  • zaškolení možné víkend nebo i v týdnu po-pá min. na 5 hodin. – proplaceno

Co od Vás očekáváme:

  • min. věk 18 let
  • samostatnost
  • pečlivost
  • znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

mzda: základní mzda 145 Kč/h hr.

  • příplatek za víkend 20% (29 Kč/h)
  • příplatek za noční směnu 10% (14,5 Kč/h)
  • stravenkový paušál 99 Kč/směnu čistého