Hledáme pokladní do supermarketu v Praze, až 170 Kč/h

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici pokladní! Máte rádi práci s lidmi a umíte udržet pořádek v penězích? Připojte se k našemu týmu!

Náplň práce:

Obsluha zákazníků na pokladně
Práce s hotovostí a platebními terminály
Zajištění plynulého chodu pokladny

Požadavky

Příjemné a profesionální vystupování
Zodpovědný přístup k práci
Spolehlivost a týmového ducha

Nabídka

Mzdu 150 Kč/hod.
Docházkový bonus
Práci na ranní a odpolední směny
Stabilní pracovní prostředí v přátelském týmu