Ostraha prodejny, 150Kč/hod (8 hod směny)

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc Šternberk

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce na ostrahu prodejny Albert ve Šternberku (8 hodinové směny).

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Náplň práce:
• Pochůzková činnost po prodejně
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, vše Vás rádi neučímě

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Odměny za záchyty až 1 000 Kč
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost profesního i platového růstu
• Volitelnost směn