Ostraha - kamerový dohled, mzda 140Kč, odměny, zálohy, dlouhodobá brigáda

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Bezpečnostní agentura přijme strážné na ostrahu obchodních řetězců s potravinami pro pracoviště: Zlín

Sháníme někoho na dlouhodobou spolupráci.

Práce je vhodná převážně pro muže.

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Práce s kamerovým systémem
• Jednoduchá administrativa

Mzda: 140Kč/hod + odměny

Požadavky

  • Praxe v oblasti security výhodou
    • Čistý trestní rejstřík
    • Věk 18+

Nabídka

  • Dlouhodobou spolupráci
    • Odměny za záchyty
    • Možnost profesního i platového růstu
    • Zálohy
    • Flexibilní směny