Kamerový dohled nad prodejnou 140 Kč/hod + odměny, zálohy

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Nymburk Poděbrady

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Do svého pracovního týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně.

Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, aktivní důchodce, invalidní důchodce, absolventy.

Nástup možný ihned.¨

Nabízíme dlouhodobou brigádní spolupráci či možnost HPP.
Mzda: 140,-/hod+ odměny

Náplň práce:
• Práce s kamerovým systémem
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
• Pochůzková činnost

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou ( vše Vás naučíme)

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Možnost plánovat směny dle domluvy
• Možnost záloh
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace