Krátkodobá brigáda/úklid/ranní směna/výplata ihned po skončení

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Přijmeme brigádníka/ci na krátkodobý zástup za dovolenou v termínu od 20.6.2024 do 28.6.2024. Jedná se o úklid autosalonu na ulici Holická v Olomouci.

Náplň práce:
- úklid showroomu
- úklid kanceláří a zázemí pro zaměstnance (šatny, toalety, kuchyňka, jídelna...)
- výdej obědů
- doplňování hygienického materiálu

Pracovní doba 05:30 - 14:00 hod.

Možnost navázání dlouhodobé spolupráce.

Výplata odměny možná ihned po skončení brigády.

Požadavky

  • spolehlivost
    • zodpovědnost

Nabídka

  • možnost krátkodobé brigády s výplatou odměny ihned po jejím skončení
    • odměna 120,- Kč/hod
    • zázemí stabilní společnosti