Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

BRIGÁDA NA LETNÍ PRÁZDNINY pro studenty. Až 250kč na hodinu

Lepší začátek, z.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 250 Kč / hod

O nás

Na AKTIVNÍ prodej originálních předmětů v CENTRU PRAHY, hledáme komunikativní jedince. Možnost plánování směn od pondělí do pátku, pracovní doba od 9 do 17 hodin. Požadujeme minimálně chodit do práce 4 dny v týdnu!!! Je zapotřebí mít dokončené základní vzdělání! Projdete důkladným školením, kde vás vše naučíme. ZÁLOHY TÝDNĚ. Hodinová odměna je u nás v průměru 250kč plus bonusy za docházku.

Náplň práce:

Poradenství a aktivní prodej.

Práce s hotovostí a platebním terminálem

Co od Vás očekáváme:

  • Minimální věk 15 let a dokončené základní vzdělání. Příjemné vystupování Zodpovědný přístup Stresovou odolnost

Podobné inzeráty

  • Marketingový výzkum trhu


    300 – 500 Kč / hod

    O nás Jsme poradenská kancelář MyPlans, která se zabývá komplexním finančním poradenstvím, a také osobním coachingem a leadershipem. Na trhu fungujeme více než 27 let. Náplň práce:Marketingový výzk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny

  • Kurýr pro Rohlík.cz


    200 – 250 Kč / hod

    Náplň práce: nakládka zboží. spolupráce se skladem. rozvoz nákupů společnosti Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím. používání firemního telefonu a platebního terminálu. vyúčtování denní tržb...

    Česká republika Na živnostenský list

    Před 1 dny