Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pracovník recepční služby v administrativní budově v Praze Holešovicích.

Euro Guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Příjmeme pracovníka recepční služby bez nutnosti znalosti cizích jazyků do administrativní budovy v Praze Holešovicích. Jedná se o denní směny. Nabízíme mzdu 28.000 až 35.000 Kč měsíčně, dle odpracovaných směn + odměny. Uchazeče bez praxe zaškolíme. V případě finanční tísně poskytujeme týdenní zálohy na mzdu. Pro mimopražské zajistíme ubytování. Nástup ihned. Pokud jsme Vás zaujali tak nám prosím pro upřesnění bližších podmínek a ke sjednání pracovního pohovoru zavolejte, nebo nám zašlete kontakt na Vás na náš e-mail

Požadavky

Požadujeme odpovídající zdravotní stav, trestní bezúhonnost, nástup dle dohody.

Nabídka

Mzda až 35.000 Kč měsíčně, uchazeče bez praxe zaškolíme, možnost čerpání týdenních záloh na mzdu, možnost zajištění ubytování.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme lektora/lektorku pro akci Dětský den v termínu 29.5. a 30.5. od 8:00 do 16:00 v Ostravě na adrese Plynární 2748/6 (nutno počítat s časem navíc na přípravu a na úklid). Program p...

    Česká republika Od 18 let

    Před 0 dny

  • Obsluha hostů v KFC Praha Letiště

    Coweo Technologies s.r.o.
    123 – 132 Kč / hod

    O nás Brigáda, kde nepotřebuješ žádné zkušenosti a vše Tě naučí naši zkušení zaměstnanci, sám/sama si plánuješ směny, dle svých potřeb. Staneš se členem skvělého kolektivu a získáš mnoho zkušeností. ...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny