Podle lokalit

Kurýr pro Rohlík.cz

Lukáš Vavruša

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 98 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 220 Kč / hod

Náplň práce:

  • nakládka zboží.
  • spolupráce se skladem.
  • rozvoz nákupů společnosti Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím.
  • používání firemního telefonu a platebního terminálu.
  • vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti do vkladového automatu.
  • udržování služebního vozidla v čistotě a s plnou nádrží na konci směny.

Požadujeme:

  • spolupráci na Živnostenský list
  • zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
  • slušné vystupování.
  • časovou flexibilitu.
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • férové platové ohodnocení.
  • veškerá dýška do vaší kapsy.
  • plánování směn je flexibilní dle Vašich časových možností - máme stanovený minimální počet dní, (4) které u nás musíte měsíčně odjezdit (práce je celodenní)