HOTELOVÝ PERSONÁL V RAKOUSKU - strava a ubytováni zdarma, vhodné i pro páry

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1.900 – 2.000 € / měsíc

Náplň práce:

Pro horský hotel v Rakouských Alpách (Sölden) hledáme hotelový personál pro zimní sezónu (Listopad/Prosinec 2024 - Duben 2025) na různé pozice.

Čistý měsíční příjem:
1900 - 2000 € netto měsíčně + strava a ubytování zdarma

Co od Vás očekáváme:

• potřebná dobrá znalost německého jazyka a základní znalost angličtiny nebo naopak
• zkušenosti jsou podmínkou
• práce je na zimnní sezónu (nástup 25.11 / 10.12 do dubna 2025) s možností pokračovat i v létě

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízime:
• práce v horském hotelu, v pěkném prostředí v horách
• práce 8 hodin denně, 6 dní v týdnu
• strava (plná penze) a ubytování zdarma
• zdravotní a sociální pojištění
• 13 a 14. plat podle odpracovaných měsíců
• práce vhodná i pro páry a skupiny
• zprostředkování práce je zdarma

Jak získat práci v Rakousku:
• reaguj na tento inzerát a pošli nám své podrobné CV v německém jazyce
• absolvuj vstupní pohovor se zaměstnavatelem
• pokud si tě vyberou, balíš kufry a jedeš do Rakouska!

Těšíme se na Tebe!