Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Letní brigáda v Jihlavě pro každého / Bez praxe Měšín

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 8 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 22000 - 28000 Kč za měsíc

Hledáš brigádu na LÉTO? Máme ji pro TEBE v Jihlavě. Zavolej nebo odpověz co nejdřív přes odpovědní formulář a můžeš nastoupit co nejdřív!!!

Požadujeme

Nabízíme pohodovou brigádu která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Možnost zajištění UBYTOVÁNÍ!

Manuální zručnost
Věk od 18 let
Ochotu pracovat na směny
BEZ PRAXE

Nabídka

Nástupní základní hrubá mzda 22.250 Kč
Bonus až 4.100 Kč
V případě nerovnoměrně rozložených směn příplatek až 1000,-
Příplatek za odpolední 7 Kč/hod (při odpracování min 5h na směně)
Příplatek za noční 32 Kč/hod
Práce přesčas: 35% z průměrného výdělku
Práce o víkendu: 50% z průměr. výdělku - v případě, že je směna v směnovém kalendáři, 27 Kč/hod - v případě, že jde o přesčasovou směnu
Práce ve svátek: 200% PO-PÁ, 100% víkend
Stravné - cena pro zaměstnance odpracování min 4 h na směně -> hotovka 28 Kč, minutka 37 Kč, speciál 47 Kč, na noční strava zdarma

Pracovní náplň

Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
Manipulace a začišťování plastových výlisků
Vizuální kontrola výrobku

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta hledáme brigádníky na úklid studentských kolejí. Pracovní doba je Po-Pá 8-14h Jedná se o klasický ruční úklid: zametání vytírání utírání prachu vynášení odpadkových košů toalety...

    Česká republika Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Velké Němčice

    Před 1 dny