Podle lokalit

Práce ve výrobě, obsluha automatického lisu 180Kč/hod.

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 – 180 Kč / hod

Náplň práce:

Lisař obsluhuje a seřizuje lisovací stroje pro tváření materiálu ve slévárenské výrobě.

Příprava materiálu k lisování.

Obsluha lisu, provádění prací nutných při lisování výrobků.

Obsluha lisovací linky v provozu.

Seřizování lisovacích strojů.

Ošetřování a běžná údržba strojního zařízení.

Vizuální kontrola kvality vyrobených odlitků.

Vedení příslušných záznamů.

Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť a ochotu pracovat.

Pravidelnou docházku, spolehlivost v docházce.

Co od Vás očekáváme:

  • Předchozí praxe výhodou, ne podmínkou.
  • Práce na slévárně.
  • Práce na 2 směnný provoz - 12ti hodinové směny (6:00-18:00, 18:00-6:00).
  • Nepřetržitý provoz (krátký a dlouhý týden).
  • Práce v přátelském kolektivu.
  • Pozice vhodná spíše pro muže, ženy starší 18ti let.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouva na DPP s možností postupu na HPP, po té na HPP je možné čerpat zaměstnanecké benefity, stravenky.
  • Hrubá mzda 155- 180 Kč/hod.
  • Motivační bonus.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Odměny dle odvedené práce.
  • Kvalitní školení a podpora při zaučení.
  • Nástup možný IHNED.
  • Zajištění ubytování.
  • Možnost záloh na mzdu.