Podle lokalit

Recepce - Stodůlky - (záskok za dovolené/nemoc) - 150Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Pro našeho významného klienta, řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodnou kandidátku/vhodného kandidáta na zástup na recepci.

jedná se o dlouhodobou spolupráci minimálně do 31.12.2024! Pracovní doba je vždy 10-18:30h. Směny se domlouvají s vedoucím.

Náplň práce:

  • vítání příchozích návštěv

  • poskytování informací klientům a návštěvníkům

  • odbavení příchozích hovorů, přepojování

  • vyřizování pošty (pošta, e-maily)

  • drobná administrativa

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

  • výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

  • příjemné profesionální vystupování

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

  • možnost spolupracovat dlouhodobě

Nabízíme:

  • mzda 150Kč/h

  • dobrá dopravní dostupnost - Praha 5 Stodůlky

  • příjemné pracovní prostředí

  • jistá brigáda na dlouhou dobu