Podle lokalit

Florbalový trenér 250-350 Kč / hodina (lekce), Pardubice

OLYMP FLORBAL, z.s.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 250 – 350 Kč / hod

O nás

Florbalová akademie pro děti a mládež. Organizujeme tréninky přímo na základních školách. Každý den probíhá velké množství tréninků v různých lokalitách.

Náplň práce:

Jedná se o pravidelné vedení tréninků a kroužků pro děti a mládež. Vzhledem k množství našich tréninků můžeme zájemcům přidělit i větší množství tréninků dle jeho časových možností.

Co od Vás očekáváme:

zkušenosti z oblasti sportu (nemusí být florbal)

  • výhodou jsou zkušenosti s vedením dětí (učitel na základní škole, lektor na kroužku, vedoucí na táboře, skaut)

  • zodpovědnost, pracovitost

  • kladný vztah k dětem

  • brigáda je vhodná i pro studenty SŠ a VŠ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • finanční ohodnocení 250-350 Kč / hodina (lekce) (dle lokality a počtu hodin)

  • individuální příplatky za cestovné při delším dojezdu

  • práce s dětmi

  • vedení tréninků bez omezení, včetně letních prázdnin

  • při vzájemné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci

  • vhodné pro studenty sportovních oborů - kromě trénování je možné v naší organizaci získat zkušenosti s organizací sportovní činnosti, organizací turnajů a soutěží, sportovních akcí, kempů a managmentem ve sportovním klubu

  • získání praxe ve stabilním sportovním klubu

  • brigádu ve vhodném čase na základě domluvy (odpoledne, možno jít po vyučování či po práci)

  • možnost trénovat dle možností, 1 den v týdnu nebo klidně i každý den v týdnu