Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Ostraha Objektu - Denní / Noční Směny

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

O nás

Hledáme nové kolegy/ně na ostrahu objektu Dům zahraniční spolupráce.

Směny denní / noční 12ctky. Nástup od 1.7.2024.

Pozice je vhodná i pro OZP či vitální důchodce.

Náplň práce:

  • kontrolní obchůzky objektu 
  • obsluha EPS, PC

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • základy AJ
  • zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 120 Kč/hod+ příplatky
  • dlouhodobou spolupráci
  • pracovní oděv
  • zaškolení
  • certifikát Strážný za zvýhodněné podmínky

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáme nové kolegy na pozici Strážný/ostraha vrátnice ve skladové zóně ČEPRO Cerekvice nad Bystřicí. Nepřetržitý provoz D/N 12tihodinové směny, služba je vykonávána ve dvou lidech. Nástup ihn...

    Česká republika Nástup ihned

    Před 8 dny

  • O nás Hledáme nové kolegy/ně na ostrahu objektu Dům zahraniční spolupráce. Směny denní / noční 12ctky. Nástup od 1.7.2024. Pozice je vhodná i pro OZP či vitální důchodce. Náplň práce: kontrolní ...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 20 dny