Výkonný/á asistent/ka

Friends club s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Asistent/asistentka

Před 27 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 30,000-45,000 Kč/měs.

Místo pracoviště: Pečky, okres Kolín

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky: čeština (výborná) a angličtina (základní)

Benefity: mobilní telefon, možnost si napracovat hodiny, auto i pro soukromé účely, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dopravu, možnost občasné práce z domova, notebook, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office

Vhodné i pro: osoby bez praxe, důchodce

Zařazení: administrativní pracovník, vkládání dat do počítače, administrativa

o pozici:

Hledáme samostatného asistenta/ku na plný úvazek. Očekáváme milého, skromného, zodpovědného a učenlivého člověka.

Práce je vhodná i pro absolventy bez zkušeností, ale s chutí se rozvíjet a dobrým charakterem.

Náplň práce:

  • administrativní podpora majitelů firem

  • organizační a výběrové řízení na produkty a služby

  • komunikace se zaměstnanci a partnery

  • evidence, supervize, kontrola a reporting zaměstnanců

  • podpora jednatele společnosti v běžných životních situacích (nákupy, starost o kancelář, příprava podkladů na jednání apod.)

Pracovní doba je pevná od 8:15 do 16:45.

Požadujeme:

  • znalost uživatelská na PC, MS Office

  • řidičský průkaz sk. B

  • psaní všemi deseti, či rychlé psaní

  • organizační a dobré komunikační dovednosti

  • trestní bezúhonnost

  • poctivost a preciznost, příjemné a slušné vystupování

  • asertivitu a ochotu

Nabízíme:

  • zavedenou společnost rodinného typu

  • platový růst

  • slevy na pohonné hmoty a obědy

  • příjemné a přátelské pracovní prostředí

  • po zapracování až 5 týdnů dovolené (dle pracovních výsledků)

Nástup možný ihned. Hledáme někoho na stálo, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis a těšíme se na případnou spolupráci.