VIP ostraha prodejen Brno

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

O nás
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:
zabezpečení ostrahy prodejen s drogistickým zbožím – Brno centrum
pozorování prodejní plochy a konkrétních zájmových charakteristik se zaměřením na bezpečnost osob a majetku
práce s CCTV, ale i bez něj
v případě zjištění kriminálního chování, zajištění pachatele za asistence policie…

Požadavky

výpis z rejstříku trestů
čestnost, chuť pracovat, spolehlivost, flexibilitu
reprezentativní vzhled, dobrá fyzická zdatnost
znalost českého jazyka alespoň C2
certifikát strážného výhodou, popř. můžeme zajistit
předcházející zkušenost s ostrahou prodejen podmínkou
nutno zaslat profesní CV

Nabídka

hod. sazba 175 Kč + příplatky
práce v centru Brna
dlouhodobou spolupráci, stabilitu
nástup 08/2024
12 hodinové směny (popř. 6 hod.)