Podle lokalit

Asistent/ka obchodního oddělení

FAGOFARMA s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do naší kanceláře v Praze přijmeme na částečný úvazek / dohodu o provedení práce nového kolegu nebo kolegyni na pozici „Asistent obchodního oddělení“.

Co budete dělat? Budete pomáhat s agendou obchodního oddělení - přípravou nabídek, vyhledáváním relevantních informací, zpracováváním podkladů pro obchodní případy, ale i běžnou kancelářskou činností.

Nabídka je ideální pro studenty vysokých škol.

Požadavky

Co po vás požadujeme?
- ukončené středoškolské vzdělání
- schopnost samostatně řešit výzkumné a vývojové úkoly;
- anglický a český jazyk na dobré úrovni;
- znalosti práce na PC.

Nabídka

Co Vám nabízíme?
- práci na DPP cca 20 hodin týdně,
- možnost částečné práce z domova,
- časovou flexibilitu,
- získání zkušeností v oblasti ekonomiky a obchodu,
- práci v malé dynamické firmě v atraktivním a moderním odvětví.