Správce sociálních sítí a online asistent z domova. 250kč/hod.

Josef Kmenta

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Dobrý den, hledám někoho kdo by se postaral o sociální sítě mého podnikání v oboru gastronomie. Přesněji jde o stánek s rychlým občerstvením se specializací na grilovaná kuřata. Mám ho v Mikulově a další brzy přibyde.
Také budu potřebovat obecně pomoci s online věcmi na které mi chybí čas nebo znalosti.

Náplň práce:
- Kompletní správa sociálních sítí pro toto mé podnikání
- Online asistentace se vším na co mi chybí čas nebo znalosti v rámci online světa

Požadavky

Znalost práce na PC
Znalost soc. sítí
Znalost online světa
Slušnost

Nabídka

Mzda 250Kč/hod.
Zaplacení online kurzů
Práce z domova
Grilovaná kuřata zadarmo :) (Pouze z našich stánků :D)