Filtry brigád

Balení a polepování kosmetiky - Hostivař - 170Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč/hod.

Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádníky/brigádnice na balení a polepování kosmetiky v praze Hostivaři.

Náplň práce:

  • polepování

  • balení a štítkování

  • příprava k expedici

Požadujeme:

  • věk 18+

  • manuální zručnost

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

  • možnost pracovat v termínu  alespoň 2xtýdně

Nabízíme:

  • mzda 170Kč/h hrubého

  • výplata týdně na účet

  • možnost dalších brigád

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis práce: nanášení zboží (sanitární technika a odvodnění staveb - spojovací materiály, platové trubky, odtokové žlaby apod.) kompletace objednávek příjem zboží úklid běžné skladová práce práce ve...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Dlouhodobé

    Před 2 dny

  • Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na výpomoc v expedičním skladu na Praze 10 Popis pozice naskladňování a vyskladňování zboží – IT sortiment a spotřební elektronika manipul...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 2 dny