Podle lokalit

Administrativní asistent/-ka z domova

Jiří Arsenjev

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Dobrý den,

hledám administrativní asistentku nebo asistenta pro výpomoc. Práce je z domu a není nijak náročná.
Zabývám se nákupem, prodejem, pronájmy a správou nemovitostí. Takže se administrativní práce týká tohoto oboru.

Co budete dělat:
- Správa dokumentů: Příprava, úprava a správa elektronických smluv a dokumentů. Organizace digitální dokumentace.
- Komunikace: Zajišťování komunikace s nájemníky, dodavateli a profesionálními partnery. Zpracování e-mailové komunikace.
- Technická správa a údržba: Koordinace termínů a plánování údržby s dodavateli služeb, elektronické sledování stavu a potřeb údržby nemovitostí.
- A další náležitosti které s tím souvisí.

Požadavky

Co očekávám:

- Schopnost samostatné práce a dobrá organizace práce.
- Znalost práce na počítači a dobrá orientace v online prostředí.
- Základní znalost oboru nemovitostí vítána, ale není podmínkou.
- Zodpovědný přístup k úkolům a schopnost dodržovat termíny.

Nabídka

Co nabízím:

- Flexibilní pracovní dobu – možnost přizpůsobit si pracovní časy podle vašich potřeb.
- Práce z domova.
- Mzda 200Kč až 300Kč
- Podporu a zaškolení v oblasti realitního trhu.
- Po zaškolení firemní benefity(pc, mobil, prémie)