Podle lokalit

Obchodní Zástupce

Tomáš Sadloň

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Do naší společnosti Vir-as.cloud, hledáme nové kolegy. Tato pozice nabízí příležitost pracovat v profesionálním týmu na vysoce žádané, společensky významné službě pro firmy a podnikatelé ( administrativa, IT, PC, archivace, digitalizace ) nebo klidně pro lidi, kteří potřebuji pomoc ( nákupy, odvoz atd.... )

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávaní nových platících klientů, kteří budou aktivně využívat naše služby ( firmy, podnikatelé, běžní lidé )
- Provádění klientů od registrace až po platbu
- Každodenní reporting pro vedení

Místo výkonu práce:
- Celá ČR

Vaše životopisy posílejte na [poslat email]

Požadavky

  • věk 18 let a víc
    • Ochota pracovat na základě úkolového odměňování
    • Schopnost zpracovávat větší množství klientů
    • Čeština ( rodilí mluvčí )
    • Vzdělání středoškolské s maturitou
    • Znalost MS Office, Excelu

Nabídka

  • Práci výhradně "Home Office" / práce z domova

    • Pracovní doba 4 hod. ráno nebo 4 hod. odpoledne
    • Výplatu vždy na účte do 25. dne
    • Práce formou DPP nebo IČO

      Práce je vhodná taky pro OZP, maminky na mateřské

    : inzeraty/detail/kontaktovat-inzerenta/?i[id]=4702541