Podle lokalit

Administrativní brigádník ve fotbalovém obsahu

Eyeball s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Něco málo o naší firmě: V Eyeball s.r.o. se specializujeme na podporu a rozvoj fotbalových talentů a spolupracujeme s předními evropskými fotbalovými kluby. Naším posláním je přinášet inovace do fotbalového světa pomocí naší unikátní platformy.

Náplň práce:
Vytváření záznamů o fotbalových zápasech
Hledání a aktualizace soupisek týmů
Účast na projektech pro rozvoj fotbalového obsahu

Požadavky

Nutná spolehlivost a pečlivost
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Dobré komunikační dovednosti
Znalost práce s videem (Adobe Premiere, Wondershare Filmora, Vegas Pro) výhodou
Zájem o fotbal a znalost fotbalového prostředí výhodou
Minimálně 10 hodin týdně
Rychlá a stabilní internetové připojení pro práci z domova
Pracovní dny: Neděle a pondělí (s možností dalších dnů)

Nabídka

Flexibilní pracovní dobu, ideální pro studenty a brigádníky hledající práci vedle studia nebo jiné hlavní činnosti
Možnost práce z pohodlí domova

Získání praktických zkušeností v oblasti sportovní administrativy a obsahu

Možnost uplatnění vašeho nadšení pro fotbal v dynamickém prostředí

Postup přihlášení: Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč se chcete přidat k našemu týmu a jaké zkušenosti/schopnosti vás činí vhodným kandidátem pro tuto roli.

Připojte se k nám a pomozte nám rozvíjet svět fotbalu z pohodlí vašeho domova!