Podle lokalit

Pomocná účetní

MODRÝ KRUH z. s.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

V Olomouci hledáme pomocnou účetní, která se ráda zapojí do našeho týmu a podpoří poskytování jedinečné sociální služby. Jsme první organizací v České republice, která nabízí inovativní službu „postavenou na principech ABA“, a jsme hrdí na to, že můžeme poskytovat podporu lidem ve věku 7 – 26 let s poruchou autistického spektra a jejich rodinám.

Pokud jste člověk, který má rád pořádek, jasně stanovená pravidla, pak se určitě najdete v této pracovní nabídce.

Náplň práce:
- zakládání a evidence přijatých faktur,
- párování bankovních výpisů,
- příprava dokladů a komunikace s externí účetní firmou,
- drobná administrativa.

Požadavky

Zkušenosti v účetnictví či v administrativě podmínkou.

Nabídka

  • DPP s měsíčním odměnou 10 000 Kč,
    • práce 14 hod. týdně,
    • zázemí v centru Olomouce na ulici Wellnerova 1,
    • po dohodě možnost práce z domova,
    • možnost prodloužení brigády na rok 2025,
    • nástup ihned.