Hledáte pohodovú brigádu na léto?My ji pro Vás máme Jihlava!

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 26000 - 30000 Kč za měsíc

*Hledáš brigádu na léto? Zajímá tě práce ve výrobě ? Tak nám dej o sobě vědět! *

Požadujeme

Pojďte s námi vyrábět špičková světla pro auta do Jihlavy. Nabízíme vám pohodovou brigádu, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy!

  • Požadujeme minimální věk 18 let
  • Předchozí praxe není potřeba,vše Vás naučíme
  • Ochotu pracovat na jakýkoliv druh směnnosti

Nabídka

  • Zajímavou brigádu na DPČ ve stabilní zahraniční společnosti
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
  • Zaškolení do všech pracovních aktivit od zkušenějších kolegů
  • Nastoupit k nám můžeš od ČERVNA
  • Mzda až 30 000 Kč
  • Bonusy a prémie až 4 100 Kč
  • Příplatek za odpolední 7 Kč/hod
  • Příplatek za noční 32 Kč/hod
  • Příplatek za nerovnoměrné rozvržení směn až 1 000 Kč
  • Možnost týdenních záloh 4 000 Kč/měsíčně
  • Práci v čistém, bezpečném a příjemném pracovním prostředí
  • Příplatky
  • Závodní stravování (při noční strava zcela zdarma)
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Pracovní náplň

  • Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
  • Kontrola výsledného produktu

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]

  • Do oblíbeného gay-friendly klubu v centru Prahy hledáme pohodového barmana. Na trhu pusobíme již řadu let a jedná se o klub s každodenním programem. Není úplně nutné mít předchozí praxi, ale chuť učit...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list Noční Od 18 let Peníze ihned Pro studenty Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 22 dny