Podle lokalit

Letní brigáda ve výrobě / nástup možný již v červnu

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Šumperk Zábřeh

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

Hledáš brigádu na léto? Zajímá tě práce ve výrobě ? Tak nám dej o sobě vědět!

Náplň práce?

Jedná se o výrobu světel pro automobilový průmysl :

- kompletace světel
- vizuální kontrola

Požadavky

Ochotu pracovat na směny
Manuální zručnost
Minimální věk 18 let

PRAXE NENÍ POTŘEBA!

Nabídka

NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA

Mzda až 26 000 Kč
Příplatky za směnnost až 6 až 10/kč na hod.
Za prvních 10 odpracovaných směn BONUS 1 000 Kč
Pravidelné zálohy
Oběd jen za 25 Kč
Autobusové svozy z Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka a Červené
Vody, Králik
Místo výkonu práce: Mohelnice
Čisté a moderní pracovní prostředí