Podle lokalit

Hledáme brigádníky do mexického bistra Los Capolitos

Filip Vašíček

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Láká vás být nablízku čerstvému mexickému jídlu a pracovat ve fajn partě lidí?

Hodilo by se vám pracovat dle svých možností a směny si volit?

Nabízíme práci na DPP či zkrácený pracovní úvazek s motivačním platovým ohodnocením - po zaučení až 140kč/hod + bonusy.

Dostanete také příspěvky na stravování, možnost karty Multisport a hlavně můžete rychle profesné i platově růst, stačí mít zájem o dlouhodobou spolupráci.

Buďte součástí rychle rostoucí české firmy plné fajn lidí.

Náplň práce:

Obsluha zákazníků - příprava pokrmů, práce na pokladně, pomocné práce v kuchyni a úklid. Náš koncept je založen na čerstvém jídle, které se chystá přímo před zákazníky, kteří si mohou sami volit ingredience. Nejedná se tak o klasický servis v restauraci, ale mnohem zajímavější a zábavnější práci, která vás bude bavit.

Nepotřebujete žádné zkušenosti z gastronomie, velmi rádi vás vše naučíme.

Ideální práce pro studenty VŠ/SŠ nebo maminky na MD - směny si můžete volit dle svých možností - požadujeme min. 3 směny týdně (6 hod). Máme otevřeno 7 dní v týdnu - dopolední směna je v čase 9-15 hod, odpolední 15-21 hod.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Požadavky

  • spolehlivost

    • pracovitost

    • komunikativnost, angličtina výhodou

    • chuť učit se novým věcem

    • smysl pro týmovou práci

    • věk minimálně 18 let

Nabídka

  • motivační mzdu, která se zvedá dle schopností zaměstnance a skládá se z hodinové mzdy, bonusu za měsíční tržbu a dýšek z odpracovaných dní

    • příspěvky na stravování

    • možnost karty Multisport

    • jednorázové bonusy - za výkon, přivedení kamaráda, neplánovanou směnu apod.

    • slevu 20% ve všech restauracích LOS CAPOLITOS