Podle lokalit

Recepčni,pomocnik v hotelu

rodeo burger s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 180 Kč / hod

O nás

Hledáme mladého kluka který má zájem o brigady nebo nepravidelné brigady popřípadě doučení v oboru gastronomie + možnost hlavniho pracovniho poměru. Hotel v centru Prahy hledá brigadnika.,možnost od 15 let

Náplň práce:

Nápln prace je výpomoc na recepc se zavazadly hosta a další připadne prace související s hotelovou činnosti,výpomoc

Co od Vás očekáváme:

očekáváme stručné CV s aktual foto!!!! zájem o praci ,

Co Vám můžeme nabídnout:

Ubytování , penize na ruku po práci, jasnou dohodu možnost HPP po dohodě možnost doučení v oboru