Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kurýr/řidič FOODORA, BOLT FOOD,BOLT TAXI až 3000kč denně

Max fit s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

NA BOLT FOOD A BOLT TAXI PŘIJÍMÁME KURÝRY MĚST ve kterých je již Bolt v provozu

Pro rozvoz jídla hledáme kurýry.
Přijmeme kurýry/řidiče kteří chtějí jezdit vlastními prostředky (auto, kolo, moto, koloběžka, skútr apod.) ale i našimi vozy v lpg či diesel za pronájem 1.800kč/týden. Váš výdělěk je 65 kč za jednu zakázku a PHM je vaší režii.
Další varianta je že máte náš vůz a pohonné hmoty zdarma. Vůz si vyzvednete u kanceláře a po práci jej vracíte zpět. Váš výdělěk je 50kč za jednu zakázku.

PRO BOLT TAXI PŘIJMEME ŘIDIČE:
Vaším vozem - provize 15% z vašeho výdělku.
Naším vozem - týdenní nájem 3500kč dle vozu bez dalších poplatků či %

Absolutní časová flexibilita.Jste pánem svého času a výdělku.V aplikaci vidíte okamžitý výdělek. Na rozvoz osob nutná karta řidiče tzv. žlutá karta. Vyřídíte si ji městském úřadě Vašeho bydliště.

Vaše odměna:
Možnost výdělku až 12.000/týden u taxi až 20.000kč/týden (výdělky můžeme doložit)

Привіт, якщо вас цікавить робота, ви можете зайти до нас за адресою Bínova 531/6, Prague Střížkov, з вами повинен бути хтось, хто надасть вам переклад, інакше неможливо пояснити та організувати роботу

práce na fultime, brigády od 15 let , práce vhodná pro studenty, MD , a důchodce
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

slušné vystupování,loajálnost,komunikace,pracovitost
vlastní mobilní telefon
řidičský průkaz B
kauce na náš vůz 5000kč !!!
Co vám můžeme nabídnout
kancelář po-čt 9 -16
Spolupráce formou DPP či OSVČ
vůz k dispozici 24/7
vůz si můžete odkoupit formou pronájmu

Požadavky

příjemné vystupování
znalost českého jazyka
vlastní mobilní telefon
kauce na vůz 5.000kč !!! - v případě pronájmu
kauce na vůz který vracíte 1.000kč
vůz si můžete odkoupit formou pronájmu

Nabídka

Kamenná kancelář po-čt 9-16:00
Dlouhodobě velký smluvní dopravce Foodora, Bol foot, Bolt taxi.
Z Depa nabizíme pronájem vozů jak pro rozvoz tak i pro osobní účely.Být v naší flotile není podmínkou. Můžete si vůz pronajmout a jezdit kde potřebujete

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte flexibilní pracovní příležitost se 🔝 *100% home office *🔝, ve které budete mít zaručen work-life balance a zároveň budete mít přímý dopad na úspěch projektů? Máme pro Vás lákavou nabídk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Nástup ihned Z domova

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží. Co od Vás očekáváme: platný průkaz totožnosti studenti potvrzení o studiu včasná docházka do práce (zodpovědnost a sp...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny