Podle lokalit

Vedoucí směny ostrahy 185 Kč/hod

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 25 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 185 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • Práce s kamerovým systémem
  • Jednání se zákazníkem
  • Vedení týmu zaměstnanců
  • Základní administrativní práce
  • Nepřetržitý režim – 12 hod. směny (denní/noční)
  • Práce v civilním oblečení

Co od Vás očekáváme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup k práci
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Základní znalost práce na PC
  • Čistý trestní rejstřík

K odpovědím, prosím, zasílejte profesní životopis s fotografií.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na DPP i HPP (trvalý pracovní poměr)
  • Kvalitní a komplexní zaškolení
  • Motivační ohodnocení
  • Zázemí velké a stabilní firmy