Podle lokalit

Junior merchandiser - 28 000,- Kč

RH Advisory, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na - merchandising - regálový servis.

Místo výkonu práce: Praha a okolí

Náplň práce:
Doplňování zboží do regálů po konkrétního dodavatele
Zajištění zákazníků na moderním trhu – dodržení centrálních aktivit, objednání zboží, doplnění zboží, rozvoz POS materiálu.

Odměna: základní plat 28 000,- Kč, příspěvek na telefon cca 350,- Kč, pohonné hmoty dle reálného projezdu až 5000,- Kč a možnost bonusů – (bližší info při výběrovém řízení)

Nástup: ihned

Požadavky

  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
    • Zkušenosti s merchandisingem či prodejen na moderním trhu
    • Aktivní a samostatný přístup, komunikační schopnosti při jednání se zodpovědnými pracovníky jednotlivých řetězců
    • Snaha o vystavení druhotných umístění a zajištění dostatečné zásoby na jednotlivých provozovnách
    • Pravidelný reporting
    • ŽIVNOSTENSKÝ LIST