Podle lokalit

Operátor / ka ve výrobě

Erwin Quarder CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč / hod

O nás

Firma Erwin Quarder .cz Zabíváme se výrobou plastových dílů do aut. Na Českém trhu působíme od roku 2005. Nabízíme stabilní a rodinné prostředí.

Náplň práce:Brigáda

  • Hledáme brigádníky do našeho týmu na 100% kontrolu vyrobeních dílů (automat).
  • Nástup možný ihned.
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Dodržování pracovních postupů
  • Finální označení produktu

Co od Vás očekáváme:

  • Naplánovta aspoń 3 směny v týdnu
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Flexibilita
  • \schopnost učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost si naplánovat směny ranní,odpolední,noční
  • Práci v čístém prostředí
  • Příjemní kolektív
  • Zaškolení
  • Možnost zařazení do kmenu společnosti