Manipulant/ka | práce ve skladu | jen noční směna ihned! Říčany

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 28000 - 32000 Kč za měsíc

Hledáte způsob, jak si přivydělat a získat pracovní zkušenosti ve skladu? Máme pro vás skvělou příležitost! Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ) pro pozici skladníka s nástupem IHNED!

Pracovní náplň

  • Třídění zásilek a obsluha paletového vozíku
  • Práce se čtečkou
  • Jenom noční směny od 00:00 do 08:00
  • Svozová doprava ZDARMA z Praha - Roztyly

Požadujeme

  • Praxe ve skladu
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme

  • Smlouva na DPČ - dlouhodobá spolupráce na 5 dní v týdnu
  • MZDA 190 Kč/hod
  • Svoz do práce ZDARMA z Praha Roztyly
  • Stravenkový paušál
  • Možnost týdenních záloh
  • VOLNÉ VÍKENDY
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Říčany

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]