Skladový manipulant, Olomouc, 180-198 Kč/hod., výplata ihned, směny 23-8 hod.

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky do skladu v Olomouci na nakládku a vykládku zásilek.

Náplň práce:
- obsluha pásu s balíky a pomoc ve třídění dle jejich směru,
- nakládka a vykládka nákladních aut,
- pomoc s expedicí balíků,
- pomoc udržet sklad v čistotě (zametení haly).

Směny:
- po-pá,
- 23:00-08:00

Mzda:
180 Kč/hod. (denní 6-22h)
198 Kč/hod. (noční 22-6h)
(víkendy a svátky - příplatky)
Směna je vždy 23:00-08:00 (ohodnocení za část směny 22-6h je za 198 Kč/hod. a 6-22h je za 180 Kč/hod.)

Požadavky

  • naprostou spolehlivost,
    • dochvilnost,
    • pracovitost,
    • čistý trestní rejstřík.

Nabídka

  • práci v logistickém prostředí,
    • možnost týdenního plánování směn,
    • možnost volit si směny podle vlastních časových možností,
    • možnost chodit na směny s kamarádem,
    • výplata ihned.

      Pokud by Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se ozvete.