💻DOUČOVÁNÍ MATEMATIKY (online / osobně) + ADMINISTRACE - OD 400 KČ / HOD.💻

Martina Pečivová

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Lektor/instruktor

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 400-500 Kč/hod.

Na INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ a drobnou ADMINISTRACI (online / osobně dle výběru) *hledáme nejlépe STUDENTKU (případně studenta) SŠ / VŠ *(preference rodičů i žáků), která by měla zájem doučovat a nevadila by ji administrace spojená s vedení projektu, který se zabývá doučováním více jak 10 let.

Spolupráce** na živnostenský list minimálně do června 2025 **(studenti mají úlevy v podnikání).

Není potřeba odborná praxe, pedagogické vzdělání ani certifikát.

NÁPLŇ PRÁCE

Doučování (online/ osobně dle možností) žáků ZŠ (výhradně 6. až 9.tř. + přípravu na přijímačky), hlavně MATEMATIKU (případně ČJ).

Doučovat alespoň 3 všední dny (po-pá) mezi 15:00-19:00 hod. ( ideálně 7 žáků za týden).

Provést drobnou, časově nenáročnou administraci (cca +2 hod. měsíčně).

Občasná výpomoc při náboru lektora/ky (cca 2-5 hod. některý měsíc, nikoliv pravidelně).

Telefonická konzultace s kolegou, který Vám bude vypomáhat s organizováním práce.

Vaše odpověď musí obsahovat tyto informace (bez nich nebudete zařazeni do výběrového řízení):

1. Uveďte jaké dny a časy můžete doučovat (po-pá, víkendy se nedoučuje).

2. Předměty, které zvládnete bez problémů doučovat (prioritní je matematika).

3. Vaše zkušenosti s doučováním (pokud již nějaké máte).

4. Zda již máte / můžete založit živnostenský list.

POŽADUJEME

Hlavní podmínkou je zvládnout bez problémů doučovat** MATEMATIKU (případně ČJ)** až do 9. tř. ZŠ + přípravu na přijímačky.

Základní znalost angličtiny výhodou, né podmínkou.

Mít čas min. 3 dny v týdnu (po-pá)* od cca 15:30 hod*. a odučit alespoň 7 žáků (cca 7 hod.) za týden.

Založit / vlastnit živnostenský list pro vedení administrace (pomůžeme s vyřízením a vedením).

Spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost, pečlivost, komunikativnost a odolnost vůči stresu.

Spolupráci minimálně do června 2025.

Ochotu komunikovat převážně telefonicky, případně e-mailem.

Google kalendář (zadávání a úprava událostí).

Stabilní internetové připojení pro online komunikaci a výuku.

Věk ideálně 18-24 let.

Jazyk čeština - rodilý mluvčí!

NABÍZÍME

Smysluplnou práci, kde pomůžete dětem s pochopením učiva a k lepším výsledkům.

Práci s dětmi.

Možnost doučovat více předmětů dle Vašich schopností.

Výdělek dle Vašich časových možností.

Získání nových zkušeností.

Pomoc s vedením administrace a organizováním práce.

Práci z domova - online (možnost i osobně).

Pravidelnou a dlouhodobou spolupráci.

Práce na ŽL s odměnou od 400 Kč / hod.