Podle lokalit

SKLADNÍK, brigádně 200 - 250 Kč/hod

LUDOM NÁBYTEK s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 250 Kč / hod

O nás

O nás
Jsme eshopem lumax-nabytek.cz, zabýváme se prodejem především čalouněného nábytku. V České republice máme již 6 showroomu a letitou tradici. Nyní rozšiřujeme tým skladníků - brigádníků.

Náš sklad pracuje ve všední dny PO-PÁ 8:00-16:30 (ve čtvrtky do 20:00), místo práce Bystročice.
Hledáme brigádníky především na směny čtvrtek a pátek 8:00-16:30/20:00, zbytek dní po individuální domluvě.

Náplň práce:

  • práce na skladě, vyskladňování a naskladňování nábytku (sedací soupravy, postele, aj)
  • manipulace s rudlem, paletovým vozíkem
  • práce se scannerem, čárovými kódy

Co od Vás očekáváme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme fyzicky a technicky zdatné uchazeče.
- fyzická zdatnost
- schopnost práce s paletovým vozíkem, rudlem
- časová flexibilita
- spolehlivost a zodpovědnost
- mobilita
- nástup ihned

Co Vám můžeme nabídnout:

Co vám můžeme** nabídnout:**

  • odměna 200 Kč/hod, po zaučení 220 Kč
  • pracovat budeš v týmu cca 6-8 lidí, příjemný kolektiv
  • pravidelnou a dlouhodobou spolupráci
  • firemní slevy
  • teambuildingy
  • na pozici přijmeme pouze 2 nové kolegy

Do své odpovědi přidejte CV.
Výběrové řízení trvá pouze do 20.10.2024, poté budeme vhodné uchazeče zvát telefonicky k osobnímu pohovoru.