Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Dlouhodobá brigáda do skladu v Hůrách - 130,-/h - jen ranní směna

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Aktuálně přijmeme 1 brigádníka/ci na jednoduché skladové práce.
Důležitá hlavně manuální zručnost a spolehlivá docházka.

JEN RANNÍ SMĚNA 6-14,30 od pondělí do pátku (víkendy volné)

V tuto chvíli je brigáda v obci Hůry u ČB (nutná vlastní doprava).

NÁSTUP IHNED

Požadavky

  • manuální zručnost
    • spolehlivou docházku
    • praxe v elektrooboru výhodou

Nabídka

  • mzdu 130,-/h
    • možnost dlouhodobé brigády a při velké spokojenosti i přestup do kmene společnosti

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží,...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny