Brigáda ve skladu – přebalování

GW JIHOTRANS a.s.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 Kč / hod

O nás

Společnost GW LOGISTICS a.s. člen skupiny GW JIHOTRANS hledá do svého týmu v

Č. Budějovicích brigádníky na přebalování materiálu.

Práce je vhodná pro fyzicky zdatné jedince, kteří mají flexibilní časové možnosti.

Náplň práce:

  • přebalování materiálu (železné výrobky) většinou z námořních beden do gitterboxů a další návazné    práce ve skladu jako likvidace obalů (dřevo, karton, plast), úklid palet, zametání atd.
  • v případě zájmu po zaučení i práci s manipulační technikou a čtečkou (nakládka a vykládka návěsů/kontejnerů, příjem/výdej materiálu, manipulace zásilek)

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost, férové jednání a čistý trestní rejstřík
  • plnoletost
  • fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zařazení do evidence prověřených brigádníků, oslovení s nabídkou brigády v případě potřeby
  • práci na DPČ, DPP ?
  • prémie za dobrou práci a flexibilitu

Pracovní doba:

  • dle potřeby pondělí – pátek (7:00 – 17:00) po domluvě dle vašich časových možností
  • start od 1.9.2024